| AndreDy a întrebat:

Buna
Imi poate spune cineva numele unor programe gen photoshop dar nu cele care modifica pozele dar alea sa ii adaugi tu inimioare stelute ecc
Sau programe din alea online big grin Mersii big grin

Răspuns Câştigător
| Coco_3708 a răspuns:

Photo scape :* ca sa adaugi te duci in menu la object si e o imagine mica acolo gen fotografie apesi pe ea si iti arata tot ce poti pune, inimioare norisori litere cifre etc... este si un bun program de editat pozele sper ca o sa iti placa

3 răspunsuri:
| aktlk a răspuns:

Vezi daca iti place ceva de aici: http://funny.pho.to/

| Kiyy a răspuns:

PhotoScape

Cel mai simplu si este si gratuit
Cauta pe google si downloadeaza'l happy

| ilegale a răspuns:

Pai photoinstument dar este cu trial si apoi bani dar poti sa modifici poza cum vrei dar nu sa o salvezi dar eu dau un screen shot si apoi o tai in photoscape.Hmm mai este photo bucket si multe altele dar un simplu search pe google ti-ar fi de ajutor. Fundita? big grin