| voicumihai09 a întrebat:

Buna,imi puteti da si mie un link de la un program bun de hacking, e un joc online pe nume freejack si nu are nici un program de-l protejeaza si cheat engine nu merge, imi arata ce vreau sa vad dar nu imi si :materializeaza" ceea ce am hackat( adica eu am 100 bani in joc si pot face sa-mi arate 9999 dar tot 100 am xD) si vreau sa va cer si voua parerea, multumesc.

1 răspuns:
| xLionel a răspuns:

Pai inseamna ca jocul este protejat de un program... n-ai ce sa faci crying