| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune care este cel mai bun antivirus din lume?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt cateva programe antivirus cam la egalitate: Kaspersky, BitDefender, Norton, F-Secure, etc. Aici: http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/......-2013.html ai un top 10 programe antivirus.
Trebuie sa stii ca ordinea in top se mai schimba dar in ultimii 2 ani BitDefender si Kaspersky au fost mereu in primele 5, aproape la toate testele.

3 răspunsuri:
| TheBrainiac a răspuns:

Cel mai bun antivirus din lume e creierul meu! Dar din pacate, nu ti-l pot da. happy

| KrYstyAn0 a răspuns:

Eset Smart security 5 eu pe acela il am si e destul de bun

| Dumitru_Cristea_1990 a răspuns:

Nod 32 e cel mai bun din lume