| AlicexXx a întrebat:

Buna!

Imi puteti spune care este mai bun dintre Samsung Galaxy S1 Plus si Samsung Galaxy S Advance?

Care merita cumparat?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Daca faci o comparatie intre cele doua, chia daca procesorul lui S Advance ar fi 1.0 fata de 1.4 (nu am gasit daca e single core sau dual core, daca e acesta single, cel 1.0 e cu siguranta mai bun).
Ele au aceleasi specificatii, chiar S Advance are 768 ram fata de 512, camera secudnara 1.3 fata de 0.3, si putine avantaje. Cel mai bun ar fi sa-ti iei un S Advance. Gasesti un pret rezonabil la eMAG :
http://bit.ly/UfWkLJ