| Lauraquestion a întrebat:

imi puteti spune exact(cu tot cu adresa) de unde sa scot pozele din aparat? Mersi

4 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Fii te rog mai explicita ...sincer nu am inteles despre ce aparat vorbesti si ce adresa sa i-ti dam!
Daca te referi la un aparat foto cu film atunci nu ai decat sa mergi la un centru foto care se gasesc peste tot ...in special in moll-uri sau supermarcket-uri!

| vader a răspuns:

Cauta folderul DCIM dupa ce conectezi aparatul foto la PC. Sau daca ai card reader e mai simplu sa scoti cardul din aparat, il pui in card reader si pe el tot folderul DCIM trebuie sa cauti.

| vader a răspuns:

Mda nu vrei sa dai detalii, da macar spune-ne si noua cum ai bagat pozele acolo. Cu o penseta ai incercat?

| Lauraquestion explică:

Sa scot pozele dintr-un aparat foto