| Inin_Elena_1993 a întrebat:

In cadrul facultatii fiecare student are cate un cont pe portalul facultatii si trebuie sa-l mai accesam la orele de informatica. Am dat contul meu unui coleg pentru a se putea loga si probabil ca acesta a uitat sa iasa de pe cont cand a plecat din sala..si azi cand sa intru pe portal ce sa vad?! Cursorul meu indica tot felul de texte "jucause" si nu stiu cum sa scap de ele. Cineva s-a jucat pe contul meu. Stie cineva cum pot aduce cursorul la normal si cum a putut sa Mi schimbe permanent cursorul? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Trebuie sa ai undeva un profil de utilizator sau preferintele utilizatorului. Nu stim ce sistem foloseste facultatea ta ca sa iti spunem concret ce ai de facut. Daca te joci un pic cu el il descoperi. Bine ca nu ti-a schimbat parola! Si verifica-ti emailul, poate a trimis cine stie ce in numele tau!