| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Inca o intrebara legata de blog [http://nothingbabe.blogspot.com]. Cum pot sa imi pun un widget care sa`mi arate cati vizitatori am? [Nu de ala cu cati vizitatori ai avut din fiecare tara]Ms. Funda;;).

Răspuns Câştigător
| Ariia a răspuns:

Pai cary stiu ca sti deja [pentru ca eu ti-am zis cum ] dar oricum mai vreau funde...deci pui pe adaugare un nou gadgets la statisticile blogului si gata Funda shie?

1 răspuns:
| filiblox a răspuns:

Http://whos.amung.us,acest script iti arata cati playeri sunt online, iar daca doresti sa afli cati au fost etc... dai click pe el si vei fi redirectionat catre o alta pagina. Succes!