| AndreyIstetul a întrebat:

Joc 4 story. Stiu ca unele obiecte le primesti sigilate de la animale si trebuie sa le desigilezi la misticum din capitala, dar la unele arme scrie ca daca vrei sa i-o dai cuiva sau sa o vinzi trebuie sa o sigilezi. De aici rezulta intrebarea:,, Unde se pot sigila obiectele?"

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sincer nu mi s-a întâmplat asta de când joc. Încearcă tot la mistic...sigur asta îţi cere?:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si fgteyarh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In magazin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar eu nu joc 4 story dar am citit ca unde ai desigilat arma o si sigilezi. Cu drag Pichiu Sebastian din Iasi. P. S. tine bine minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic iti zic direct: Habar n-am, frate, despre ce vorbesti! Am nivelul 30 si nu am vazut asa ceva de cand joc (mai am si 22si 23 si 24) asa ceva... sincer!

| AdrianaS a răspuns:

Unuu