| Candy a întrebat:

Buna!
la mine la messenger nu may pot sa vad ce ii scriu alcuiva sau ce imi scrie aceea persoana. Persoana respectiva primeste dar eu nu vad ce am scris eu sau ce a scris el/ea.
si am inkerkat sa resetez messenger de multe ori dar nu merge si am inkerkat aceste reguli

Buna, urmeaza pasii acestia:

1 Asigurativa ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis

2 click pe Start

3 click pe Run

4 in Run scriem: regsvr32 jscript. dll

5 apasam ok

6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript. dll a fost restaurat cu succes si dam ok

7 repetam pasii 2 si 3 iar la pasul 4 de data asta vom scrie: regsvr32 vbscript. dll si procedam ca la pasul 6

dar nici astea nu merg cryingcryingcrying
nimic nu merge cryingcryingcryingcrying

ce este de facut

dau fundita+vot pentru cel mai bun raspuns si pentru cel care va ma ajutawinking

si vot pentru restullwinking

7 răspunsuri:
| userr a răspuns:

1. Deschide fereastra Run (Start > Run...) si introdu comanda regedit (Enter)
(se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows)
2. Urmeaza HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Internet Settings
3. Sterge folderul Zones (click dreapta pe el si Delete)

| bogdan1011 a răspuns:

Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER,dupa care
Software,dupa care
Microsoft,dupa care
Windows,dupa care
CurrentVersion,dupa care
Internet Settings, dupa care se va sterge folderul
Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC, sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal. sper ca ti-am fost de ajutor

| Candy explică:

Pay nu merge nu am zys ca am inkerkat sa resetez ( sa-l reinstalez, dezinstalez )

nustuy ce e de facut cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

credety ca trebuie sa reinstalez windwosul sad

| teodoryo a răspuns:

Reinstaleaza sau ia alt mesenger o sati mearga asa mi-a facut si mie

| Afternoon a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie straight face. Am instalat alta versiune de mess' am facut si ce ai scris tu mai sus si nimic straight face. Am facut alt account rolling on the floor[era dl mine din pc...]

| eDaaaa a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie big grin
Pai iti resetezi messu 8 happy nu 10 sau care il aveai tu
Si poate o sa iti mearga asa mi s-a intamplat si mie...
Sa imi spui daca ti-a mers big grin