| kiki a întrebat:

Buna la toata lumea! am si eu o mica nelamurire referitor la Local disc D. daca ma exprim gresit sa ma scuzati de pe acum.de fapt nici nu stiu cum sa formulez.deci,local disc C si local disc D pana acum erau scrise frumos cu negru.ma refer strict la scris.acum fara nici o modificare de iconita local disc D imi apare cu albastru.banuiesc ca nu e ceva normal. dar in rest totul merge ok. ce o fi ciudatenia asta? am scanat laptopul, am avut mereu antivirusi buni awg de exemplu, recunosc odata a fost virusat si panda a reusit sa mi-l curete.sau poate ma insel.nefiind de domeniu.ma poate careva lamuri? sau bat campii? va multumesc. o zi buna la toata lumea!

3 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Nu e nimic grav til poti seta sa scrie in orice culoare.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Nu e nici o problema. Mie imi apare albastru si la D si la C.
Iti arata cat ai folosit din toate GB-urile.

| unknown3243 a răspuns:

Ce windwos ai? La 7 si vista are o incarcatura cu memoria.