| Hasss a întrebat:

Buna la toti am un program de filmat desktop pe nume camstudio dar nu-mi place la el cami filmeaza in "reluare" cam asa http://www.youtube.com/watch?v=dBV92oA7b2I si mai am o problema el imi filmeaza foarte clar... adica 720 hd dar cand editez filmuletu mi-l face 480 p
apropo filmulete le editez cu windows movie maker versiunea 5.1 daca aveti un program cu care sa editez si care sa nu-i ia din quality sa mi-l lase la 720 hd... va rog deci eu vreau un program in care sa nu filmeze in reluare si un program de editat filmuletze bun sa nu ia din quality
apropo jocul se numeste 9dragons (pentru cei interesati)
plz ajutati-ma DAU FUNDAAAAA!

3 răspunsuri:
| Hasss explică:

Pai si cum se numeste acel program care inregistreaza jocuri? fraps? hypercam cum se numeste?

| Adrian_5136 a răspuns:

Ok
1 camstudio ii program de filmat dextop si nu filmeaza asa bine jocurile sau filmuletele care iti ruleaza pe dextop din cauza au rexolute foarte mare si multe efecte si nu poate inregistra asa bine ii facut pentru dextop pentru alte minuni dar este un program imi scapa numele lui care ii facut sa iti inregistreze jocuri bun doar pentru jocuri.
2 pentru a edita video incearca Adobe After Efects

| aLLf0roNe a răspuns:

Iti recomand Fraps.e foarte bun..calitate HD fara lag... iata site www.fraps.com