| Hasss a întrebat:

Buna la toti pentru cei care joaca 9dragons :

deci sa incepem mi-am instalar 9dragons si cand dau dublu click pe iconita nu porneste jocul am incercat sa dau click dreapta sa dau compatibily windows xp si tot degeaba tot asa si a mai ramas sa dau click dreapta si run ass si mi-a aparut eroarea asta http://imageshack.us/f/801/kjhkjh.png/ va rog spuneti-mi ce inseamna si daca pot juca 9dragons am windows xp 64 biti amd anthlon II x3 450 3.2ghz placa video ati radeon 5450 si 4 gb rami de la ce sa fie inainte jukam pe un alt calc mai vechi si mergea dar pe asta nu merge
tin sa precizez ca joc fifa 2010 high details si rezolutie full hd

va dau funda plzz!

1 răspuns:
| Andreiutzu_7322 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Incearca cu rezolutia 1366 x 768. Dupa ce am facut asta a mers. O_O
Funditssa?