| Ph0enix a întrebat:

Laptop HP sau Acer? Cu placa video integrata sau nu?

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Placa video dedicata permite filme HD, jocuri, programe de editat poze (gen photoshop), pe cand cu palca video integrata vei avea probleme cu filmele full HD si cu majoritatea jocurilor recente.
Cat despre firme, Dell, Lenovo, Asus, eventual Hp.
Daca mai ai nevoie de detalii da'mi un mesaj cu unu buget, te pot ajuta.
Seara placuta

| Rachelyna a răspuns:

Laptop HP cu placa video integrata.

| cila1995 a răspuns:

Mai bine sa nu fie integrata caci de obicei placile integrate sunt foarte slabe dar dintre Acer si HP nu stiu depinde poate fi si un Acer puternic cit si un HP asa ca uite dupa caracteristici

Răspuns utilizator avertizat
| TimpFaraTimp a răspuns:

Orice dar nu Acer, la inceput sunt bunicele dar dupa aceea...lasa de dorit...nu te lua dupa pretul mic