| BlackRaven45 a întrebat:

M-ati putea ajuta? Am o problema cu poza de desktop. De cate ori pun o poza dupa o ora *maxim dupa ce repornesc iar laptop-ul* imi dispare si se pune culoarea negru ca background. Ce as putea face ca sa nu se mai schimbe?; w; Dau funda. Ms.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Poate nu ai windowsu' original.trebuie sa iti iei unul original daca asta e problema.

4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Cred ca ti-a expirat licenta la Windows. Activeaza-l si ar trebui ca problema sa dispara. Daca si dupa activare inca persista, e de la altceva.

| K0sti a răspuns:

Iti cumperi licenta!

| KnowEverything a răspuns:

Sa iti cumperi Windows-ul happy.
In caz contrar, cauta un "activator" online. Probabil ai windows 7. Gasesti foarte usor pe internet.

| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Ai windows build, cauta pe youtube cum se activeaza windows, adica cum sa scapi de bulid windows, bafta!