| batosay a întrebat:

Ma tot intrebam, se potriveste mufa de incarcator, USB unui smartphone Samsung la un smartphone Motorola sau HTC? Din cate am vazut se potrivesc dar oare il afecteaza cu ceva daca il incarc cu alt incarcator de la alta firma sau folosesc alt USB? Astept un raspuns! Multumesc

1 răspuns:
| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, si eu am incercat aceeasi chestie si nu s-a intamplat nimic, poti sa incerci fara grija oricum sarcina lui este sa incarce telefonul si nu cred ca ar afecta intr-un fel sau altul daca incarci un alt telefon si nu cu incarcatorul original! Noroc!