| TOROSKAI15 a întrebat:

Bună.
Masina mea de spalat este marca luxor și ea spala excepțional dar atunci când începe sa stoarcă baie aude o bataie foarte rea în spatele ei.
Ce poate fi?
Ea este noua nefolosita.
Mi-e frica sa nu bubuie ceva, ea are viteza de 600 prima data când stoarce nu se aude bocanit în spate dar când dau a doua oara stoarce, atunci se aude foarte rău și nu înțeleg ca ea e noua e, marca luxor generație mai veche.
Va rog sa-mi spuneți ce ar putea fi.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In spate are niste suruburi care se scot imediat dupa ce ai pus masina la locul ei. Le-ai scos?

| Violleta2022 a răspuns:

Masina nu sta pe o podea perfect dreapta si unul din picioare este in aer, de aceea se clatina acnd cetrigufa stoarce.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt scoase suruburile de fixare a cuvei la transport daca zici ca e noua?

| sierra1 a răspuns:

Cuva lovește in carcasă - e descentrată sau are arcuri rupte sau lipsă sau... (pe văzute)