| Ddy_Dody_1997 a întrebat:

mi-am cumparat un laptop Acer aspire e15 si am pe el windows 8.1 with bing, cand sunt pe facebook merge sacadat la fel si pe fb, de ce? Laptopu e destul de bun, nu ar trebui sa faca figuri. ma pute.ti ajuta?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă are procesor Celeron și doar 2 GB de RAM, nici nu e de mirare...

| U_Irinel_1996 a răspuns:

Pune windows 7 pe 32 biti si scapi de problema

| xSerIfaNOfficial a răspuns:

Salut, parerea mea despre Laptop-uri este una proasta, mai bine luai un iMac sau un Toshiba daca ti neaparat de Laptop.

Probabil iti merge sacadat de la conexiunea ta sau probabil ca Laptop-ul are niste specs-uri destul de praf.

Daca ai putea sa imi lasi specifiactiile Laptop-ului te-as putea ajuta.

xSerIfaN