| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Buna!

Mi'am downladat de pe net o aplicatie pentru telefon. Cand am pus'o pe telefon, nu a avut nimic. [ Era o chestie din aia ca la iPhone cu ploaie la meniu ]. Era in meniu, ca orice alta aplicatie, si cand am deschis-o mi-a aparut ca aplicatia iClone s-a oprit in mod neasteptat. Si am dat pe Inchidere fortata.
Dar tot aparea in continuare si nu puteam ajunge la meniu sau ceva, chiar daca apasam pe orice buton.
Ce pot sa fac? sad. Sau macar daca l-as duce la Service, s'ar putea repara?

4 răspunsuri:
| HubbaBubbaGirl explică:

Am Samsung S5570 Galaxy Mini.

| gaby_4040 a răspuns:

Sigur e virusat sau e de vina softul
mergi cu el la service ca-i poate repara incearca sa nu mai iei toate prosiile dupa net

| adrianrosu1 a răspuns:

Ce model de telefon ai?

| adrianrosu1 a răspuns:

Da,il duci la un service, acolo o sa til reseteze si gata!winking