| mincinosu a întrebat:

Mi-am luat un telefon nou si nu merge boxa incorporata. Am umblat la setari si sunetul e dat la maxim, dar nu se aude nimic(muzica si alte sunete). Ce trebuie sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
| Anonimul95t a răspuns:

Daca ai garantie la el dul inapoi si zile problema cred ca o sa til repere sau daca te refuza ce-ia ce este putin probabil poate daca considera ca s-a stricat din cauza ta dul la un gsm

| WhOo a răspuns:

Ai garantie la el returneazal si iti vor da unul nou sau o sa-l repare pe acesta (depinde de unde l-ai cumparat).