| r3laxX a întrebat:

Buna,
Mi-am reinstalat windosul ( am pus w7) si nu am driver pentru placa audio.
In mod normal imi instala el singur driverul cand instalam windosul dar de data acesta nu o vrut.
Pc-ul e de la Dell am intrat pe site-ul lor am downloadat driverul si zice ca nu e compatibil.
Driver Identifier imi da el niste drivere dar nu merg.

Imi puteti da un program care imi scaneaza PC-ul si ma lasa sa downloadez driverul? pentru ca sun mule programe care scaneaza si imi arata ce lipseste dar nu ma lasa sa-l downloadez.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverul se ia de la producator, nu cu prostii de programe!

| r3laxX explică (pentru K0sti):

"soundmax integrated digital audio''
unde gasesc eu driverul pentru aia? am cautat peste tot si nimic original

| K0sti a răspuns (pentru r3laxX):

La producatorul calculatoruui, logic! Iti mai spusai o data!

| r3laxX explică (pentru K0sti):

Calculatorul l-am primit e un Dell Optiplex Gx620
Driverele lor nu merg pe w7

| K0sti a răspuns (pentru r3laxX):

Aha, si ti-a trebuit o zi intrega ca sa spui asta! Bravo! Nu merg asta e! Nu ai ce face!
http://www.dell.com/......ersDetails