| stefy_6374 a întrebat:

Mi-am reinstalat Windows XP pe calculator si acum nu citeste stick-uri. E un fel de eroare si nu stiu daca ar trebui sa instalez ceva. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie instalate anumite drivere.Cum xp-ul nu mai e...comod,nu ti se intaleaza nimic automat.Trebuie sa gasesti amnual anumite drivere, care mai sunt inc pe google.Sau poti cu programul slimdriver sa scanezi si sa updatezi toate driverele.

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Lasa stik-ul mai mult acolo, apoi il scoti si il bagi iar, pana la urma o sa mearga!
Asa face xp cand il instalezi.
Daca ai net lasa-l aprins cand bagi stik-ul, nu trebuie sa iei nimic.
Te salut,
Adian!

| MoonWolf a răspuns:

Da iti trebuie un driver uite cum te mai pot ajuta http://support.microsoft.com/kb/314060/ro