| Sstteeff_Ady_1997 a întrebat:

Buna
nu de curand am incercatt sa resoftes un Samsung monte s5620 si am descarcat multiloader si ceva soft S5230XEIG4 si telefonul dupa ce a aparut pe multiloader complete s-a inchis telefonul si de atunci nu mai porneste ce sa fac?
precizes ca nu pot sa cumpar o placa de baza noua

7 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Adica nu mai intra in sistem sau nu mai se deschide de loc?

| Sstteeff_Ady_1997 explică (pentru itsoft):

De loc apas pe butonul de deschidere si nimic l-am pus la incarcat dar tot nimic am mai incercat si combinatia sus+butonul de pornire

| itsoft a răspuns (pentru Sstteeff_Ady_1997):

Alta baterie ai incercat sa pui

| Sstteeff_Ady_1997 explică (pentru itsoft):

Da

| itsoft a răspuns (pentru Sstteeff_Ady_1997):

S-a dus boot din el, adica acest boot are legatura cu deschiderea telefonului, conexiunea prin cablu usb etc. Du-te la un service cu el nu ai ce sa-i faci aia il va conecta printr-un BOX

| Sstteeff_Ady_1997 explică (pentru itsoft):

Box adica cum
alta optiune nu am?
ceva sa fac eu ca de priceput ma pricep doar sa am cu ce sa fac un program ceva etc.

| itsoft a răspuns (pentru Sstteeff_Ady_1997):

Nu ai alta optiune box sunt acestea http://www.dualsimcect.ro/ro/19-echipamente-service?p=4