| anonim_4396 a întrebat:

Buna nu imi mai merge facebook deloc nu stiu ce are imi da This webpage is not available
The connection to www.facebook.com was interrupted. ce sa fac >? funda +vot
P. S am google chrome

Răspuns Câştigător
| CrIsTiNutzA222 a răspuns:

Pai e posibil sa fie cv de la facebook sau de la net! daca altceva iti merge, numA facebook nu. inseamna ca e dela ei.si eu am patit asa si a fost nu stiu ce porkarie de la faacebook (cica eram prea multi logati) infine.dar daca nu iti mai merg si altele o fi cv de la netu tau
Bafta!