| Georgyana98 a întrebat:

BUna! nu imi merge youtub-ul, nici pe mozilla, nici pe internet explorer si imi este instalat Adobe Flash Player... ce sa fac, si mi se intrerupe, dau fundahappy multumesc

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

In primul rind, trebuie sa dezinstalezi adobe flash player.pe urma il downloadezi de aici:http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html si-l reinstalezi. in privinta faptului ca se opreste mereu, aceasta e din cauza netului sau mai bine zis a vitezei pe care o ai la net. oricum incearca si reinstaleaza adobe...

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Instaleaza-l adobe din nou

| cornel a răspuns:

Sau formateaza calculatorul poate ai virusi

| Altu a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/
Gratis de mai sus. Bafta!

| ionutdmx a răspuns:

Poate este de la net sau de la pc, dar eu zic sa reinstalezi windows-ul, ca asa mi-a facut si mie si am reinstalat si acum merge de minune big grin

Răspuns utilizator avertizat