| Dragosel_Dragos_1995 a întrebat:

Nu merge sa se auda si in boxe si in casti, adica daca setez din control >panelhardwere and >soundsound castile pe default merg numai castile, daca setez boxele pe default merg numai boxele. Inainte de reinstalarea windowsului mergea, nu am umblat deloc la sound, dar de cand cu reinstalarea windowsului nu mai merge... poate vreun program sau cv care sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Este normal sa se auda doar pe un singur canal. Daca tu sugerezi ca ti se auzea pe doua cai inainte inseamna ca era o problema.

| Dragosel_Dragos_1995 explică (pentru GdX):

Am bagat castile in boxe... acum e bine... dar inainte tineam castile in usb(inainte de reinstalarea windowsului)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad de ce ai vrea asa ceva.