| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti pe ce program pe calculator as putea sa tai melodii ( adica sa pastrez doar o parte din ele ) sau sa formez o melodie compusa din secvente din aceste melodii. Nu prea am stiut cum sa ma exprim, dar sper ca ati prins ideea.Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Audacity. Descarca-l de aici:
http://audacity.sourceforge.net/? lang=ro

3 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Cel mai bun program pana acum folosit de mine este big grinVDVideoSoft Free Studio
Poti downloada de pe youtube, poti transforma video in mp3. poti taia melodii, videoclipuri. poti face un video care merge doar pe PC sa mearga pe telefon e foarte interesanta aplicatia si foarte usor de folosit(e doar pentru PC)

| XxRoxyxX a răspuns:

VDVideoSoft Free Studio e bun, si eu una mai fac colaje si cu Windows movie maker si cu Sony vegas pro 9 ( care sunt de video-uri ) Si cu VDVideoSoft Free Studio ii schimb formatul in MP3.

| anastasiatya a răspuns:

Asculta.daca ai un telefon destul de performant l-ai putea folosi in acest gen de lucruri. Intai download-ezi melodiile si apoi incepi sa le decupezi.In caz ca nu ai telefon performant poti sa cauti pe softonic sau pe alte site-uri de download-are un program care s-a te ajute cu ce vrei tu sa faci.