| Lorena12345 a întrebat:

Buna nu stiu de ce mi-au blocat profilul de facebook, imi da sa verific identitatile iar acolo imi da pozele anumitor persoane si eu sa spun cine sunt.Sincer am foarte multi pe care nu-i cunosc in lista si nu o sa pot niciodata sa-i ghicesc, va rog sa-mi spuneti daca mai am cum sa-l deblochez altfel.Dau funda

1 răspuns:
| Andreeac33 a răspuns:

Fa-ti un cont fals de facebook, si te uiti de pe contul acela de fb la tine in lista si vezi cine e cine. happy