| digitalchocolate a întrebat:

o sa imi cumpar un telefon nou in curand si nu prea stiu ce sa aleg. Ma gandeam la Samsung galaxy Nexus S, dar as vrea mai multe pareri si sugestii pentru ca nu ma prea pricep happy

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca vrei ceva bun cauta iphone4s,ori galaxy s2.

| draky90 a răspuns:

Este un telefon ok, dar daca ai banutii in mana, intra pe forurmuri si vezi detalii si depre concurenta din categoria lui, sunt terminale mai bune la acelasi pret, cheers!

| nexus9710 a răspuns:

Nu iti recomand galaxy Nexus s, am vazut la cineva cum se comporta si nu am o parare prea buna despre el, mai bine incearca si tu un glaxy s2, s3

| ConstantinescuMaximilian a răspuns:

Eu nu sut chiar fan inrait al telefonelor dar dupa parerea mea urmatoarele telefoane conduc:LG optimus l7, galaxy Nexus s, Nokia n8, n9, lumina, c7, iphone(de ori ce fel)si Samsung galaxy s2(s3 mi se pare o buturuga prea mare) sper sa-ti fiu de ajutor

Ps:Nexus s e un telefon super bun, a avut un prieten