| alex040599 a întrebat:

Pe Facebook este o aplicatie Interviurile Prietenilor.Problema este ca aceasta posteaza in numele meu intrebari(gen:Ce culoare au chilotii lui?).Ce pot sa fac ca sa o dezactivez? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PamPamPaaaam a răspuns:

Intrii pe www.facebook.com si in partea stanga iti arata o lista cu aplicatii, prieteni, grupuri, interese, etc. In lista cu aplicatii iti va scrie Interviurile prietenilor... acolo unde scrie iti va arata un mic creionas sau nu stiu ce e :)) tu dai pe ala si dai remove aplication... sau sterge aplicatia/scoate aplicatia.Sau intri aici http://www.facebook.com/settings? tab=applications si dai "X" la aplicatie si apoi o stergi :). Sper ca te-am ajutat.Nu stiu daca ai inteles mare lucru :)).