| CreatzaBắ a întrebat:

plz helppuppy dog eyes
am un ratat pe id (care nu il cun) si si'a pus o poza de-a mea la el la avatar. i'am spus sa o stearga, daca nu ii blochez id'u. a schimbat poza, dupa aia imi zice ca dk vrea poate sa o puna pe netstraight face. ce pot sa fac? ma enerveaza doar nu o sa stau in fiecare zi sa il blochez. orice idee e binevenita.mersi puppy dog eyes :*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

@dark! ai putea sa-i blochezi messul!(nu prea e bine ce zic eu )dar daca nu se linisteste te invat eu ce sa-i faci de nu-i mai trebuie mess in viata lui! :d: o sa-ti trimit un mesaj cu tot ce trebuie sa faci ...ca sa il faci ko!

5 răspunsuri:
| saddasdasdad a răspuns:

Ai putea sa te sinucizi si in momentul ala nu ai mai exista si poza ta la avatarul lui ar fi irelevanta

| saddasdasdad a răspuns:

Din moment ce-l ai in lista eu cred ca il cunosti

| edy132 a răspuns:

De ce nu ii dai pur si simplu ignor? Are o poza cu tine, mare lucru. doar nu esti in nud O_O. Si ce o sa faca cu poza o pune pe www.imageshack.com? =)
Chestia asta e doar pe net. Nu te afecteaza pe tine in viata reala cu nimic.

| Dazzzie a răspuns:

Mda. stiu cum e. sau cel putin imi imaginez.
pai ameninta-l.
cand isi pune poze si cu el la avatar salveaza-i repede poza si pune-o pe net si razi de el.
dar. stai linistita. ca daca nu-l cunosti. nici el nu`ti cunoaste cunoscutii. deci nu are cu ce sa te faca de ras...
n`are ce sa-ti faca.bateti si tu joc de el... putina caterinca 2-3 amenintari printre glume si-l faci praf.
Anyway. nu te agita de la prosti ca el. n-au cum sa-si piarda vremea...
PS: fa-ti un id. nu stiu cu nume de baiat. baga-l in lista...si ameninta-l ca esti iubitul tau. intelegi tu laughing
Daca nu merge eu ma impusc. straight facelaughing.(daca nu vrei sa ti se mai intample nu mai da add la cine nu cunosti. eu asa fac si stau foarte linistita de vreun an. daca e cineva cunoscut. si tu ii dai igg din prima ar trebui sa-ti spuna. : " bai. vezi ca eu sunt scoate-ma " e mai usor ) :*
Bafta big hug
funda?puppy dog eyes

| CreatzaBắ explică:

@anku, dk dai asemenea rasp, mai bine numai da. n'am dat cu paru.cred ca nici tie nu ti'ar conveni sa-ti puna cineva necunoscut poze cu tine la avatar.asa ca taci.