| AndraGomez2002 a întrebat:

poate cineva sa imi spuna de unde pot instala minecraft fara bani? Pentru Samsung

7 răspunsuri:
| bogdi504 a răspuns:

Scri pe google download minecraft pocket edition. apk si gasesti acolo.

| Alexandruza11a a răspuns:

Scrie pe magazin play minecraft pocket edition demo si e gratis happy
sper ca te-am ajutat. funda?

| AndraGomez2002 explică (pentru Alexandruza11a):

Este cu bani...5, 01 USD

| Dorutzzu a răspuns:

Intra pe mobogenie.com/ro/ si descarca-l.

| AndraGomez2002 explică (pentru Dorutzzu):

In primul rand daca incerc acolo ma duce la Magazin Play iar in al doilea rand e cu virusi

| Dorutzzu a răspuns (pentru AndraGomez2002):

Acum mi-am dat si eu seama ca are adware

| mariorazvan a răspuns:

Instaleaza de pe google aptoide si cauta minecraft da jos de tot si pune pe cautati in alte magazine si aldoile e bun asa am facut si eu happy