| Pufulete666 a întrebat:

Buna. Poate sa-mi recomande si mie cineva din propia experienta un telefon bun cu :
-camera de 2 mpx
-bluetooth
-rezistent cat de cat la cazaturi
-sa-l tina bateria
-si sa aiba si un design dragut ca pentru o fatabatting eyelashes

P. S. : Nu e intrebare la misto, as vrea sa-mi iau alt telefon pentru ca cel vechi mi s-a stricat si era o frumusete de telefon, un sony ericsson W580i crying, super frumos =pe~.
O zi buna la toata lumea :*!

8 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Bună!
Nokia 6300 e ceea ce cauţi.
Baftă!

| Aliyaa a răspuns:

Nokia 3600 slide are camera de 3. 2 mpx si corespunde cerintelor tale

| Sara a răspuns:

Si eu zic nokia 6300 big grin

| alexutzu00791 a răspuns:

Samsung J610, e cel mai bun la cazaturi, are design unisex si camera de 2 MP. Al meu are un an si este intr o stare superba la cate cazaturi a luat. sper sa ti placa

| marriutza a răspuns:

Eu una am nokia 6234 negru. Camera de 2 mpx, bluetooth, infrarosu etc. dar are o mica mare problema daca se spune asa : are memorie de 6 mega, dar are slot de card big grin. Sper ca te'am ajutat :*. Te'am tzukat!:*

| Dodolo a răspuns:

Sony ericsson W880i big grin telefonul meu. Pana acum nu am avut probleme numai la butonul lateral in rest nimic big grin

| Popescu Olivia a răspuns:

Eu am nokia, cam multe cerinte, eu zic ca cel mai important este sa poti sa comunici cu el... lol straight face

Răspuns utilizator avertizat