| anonim_4396 a întrebat:

Pot inchide sau sterge un grup facut de mine pe facebook? sper ca daaa!
Funda!

2 răspunsuri:
| ƳourMind a răspuns:

Pentru a sterge un grup care este in proiectul curent, urmati aceste instructiuni ( http://www.facebook.com/help/?faq=18792 ). Pentru grupurile vechi, sistemul nostru automat sterge grupurile din moment ce ele sunt goale ( fara membrii ). Daca dvs. ati creat grupul, puteti sterge grupul eliminand toti membrii si apoi pe dvs. insuti. Retineti ca daca dvs. nu ati fost primul administrator si creator al acestui grup, nu veti fi capabil sa stergeti grupul, doar in cazul in care creatorul grupului l-a parasit in mod voluntar.
Succes!

| Teodora5683 a răspuns:

Nu dar te poti sterge tu din el!