| monacool a întrebat:

Buna prietenibig grin. Nu stiu ce are messengerul meubig grin Nu mai pot baga in lista pe nimeni:d. Oare de cethinking Daca stiti nu ezitati sa imi spunetibig grin

4 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Ce sa vezi, si messul are o capacitate limitata de persoane pe care le poti avea in acelasi timp, cine ar fi crezut.

| strengaritzza a răspuns:

Schimba mess-ul. Dezinstaleaza-l pe acesta, si baga altul in locul lui.

| monacool explică:

Am uitat sa mentionez cabig grin decat pe id mei nu mergebig grin am intrat pe alte id`uri si mereu mergea:d dar la mine nu merge

| monacool explică:

Nu credoh go on am decat 250 cam asa ceva in listaoh go on