| ruxandracollo a întrebat:

Buna prieteni nu imi mai merge cameara la web am dat la device mabager si nu imi mai apare imaging devices

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Instaleaza driverele!

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

Cum le instalez/?

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

Cand dau si deschid prima fereastra nu mi apare "ethernet cntroller"

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Mamaaaaaaaaaaaa! Ala era un exemplu! Tu instalezi ce-ti lipseste! Adica webcam-ul, asta dupa ce-ti iei driverele! Mie-mi lipsea "ethernet"! Ma doare capul cu voi!

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

Dar marca la laptopul meu este msi1681 se potriveste ala care mi-l-ai trimiss sczz nu prea ma pricep

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Intra la mine pe site sa vorbim!
http://www.epasystems.ro/asistenta-it-online