| sori1999 a întrebat:

Buna puteti sa imi dati toatele informatiile despre xbox 360 si ps3 pentru ca vreau sa imi cumpar unul din ele si nu stiu care va rog spuneti-mi avantajele si dezavantajele lor si parerea voastra care ati alege si de ce? ...va rog dau funda :-)

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Http://essentialroit.blogspot.ro/2013/11/ps3-sau-xbox-360.html
Sincer prefer ps3-ul pentru ca are multe exclusivitati(sunt jocuri excelente, spre exemplu the last of us, uncharted 2, uncharted 3, god of war sau gran turismo 5/6 ). Alt avantaj, la fel de important, e ca nu trebuie sa platesti ca sa te joci multiplayer.