| Anca6991 a întrebat:

Recent am primit un iphone 6, mi-am facut id Apple si toate cele, nu am avut nicio problema pana acum o saptamana cand dorind sa achizitionez un joc din app store imi cere sa confirm metoda de plata(jocul fiind gratuit).Nu as vrea sa imi introduc datele de cont si as dori o solutie, un sfat despre cum pot descarca in continuare aplicatii!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe google play e gratuit.

| Anca6991 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si in app store sunt unele aplicatii gratuite, iar altele cu bani. Problema e ca eu nu am google play si nici nu prea cred ca pot instala.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anca6991):

Ancuța, telefonul tau nu este android? Ca google play il instalezi de pe internet, nu ai acces la internet pe telefon? Poate e defect telefonul, mergi cu el la orice centru reparatii telefoane decodari, si băietii de acolo i ti vor spune daca problema este din telefon. De unde esti? Mersi.

| suntserios a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da tu nici macar nu citesti intrebarea. Ce spanacii masii sa faca cu google play pe IOS?

| Anca6991 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, nu e android, tocmai de asta nu am treaba cu google play.