| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am achizionat un laptop Lenovo, mi-am instalat Windows 8, mi-am bagat si un antivirus Eset cu licenta pe 30 de zile si dupa ce l-am conectat la wifi nu mai merge facebook-ul de exemplu, si youtube-ul..adica merg.dar imi arata foarte ciudat si numa lasa sa vizualizez videoclipui..sau pe facebook nu pot sa vad poze..sa fie de la antivirus? dau funda big grin

3 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Da, e de la antivirus. Dezinstaleaza-l ca nu ai nevoie de el ca esti utilizator casnic, iti doar ingreuneaza sistemul.

Eu nu folosesc antivirus deloc si am grija de sistemul meu.

| IovanIulian a răspuns (pentru Dugalle):

Si nu stii cumva ce setari sa ii fac ca sa mearga paginile respective? l-am si pus pe pauza si tot asa a fost...tot nu au mers...

| Dugalle a răspuns (pentru IovanIulian):

Nu stiu Nod pe de rost deci nu, trebuie sa ma uit eu la fiecare prostie a lui.