| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Recent Yahoo Messenger s-a actualizat la o noua versiune, imi tot trimite pe mesaj sa actualizez YM, dar la mine nu merge pentru ca folosesc Windows XP!
Ce sa fac?
Vreau noua versiune, dar nu inteleg de ce nu merge cu Windows XP! :-(

Răspuns Câştigător
| n1445 a răspuns:

Cine mai foloseste Yahoo Messenger?

| CezaraEM explică (pentru n1445):

Bun raspuns :-)))

| n1445 a răspuns (pentru CezaraEM):

laughing

| K0sti a răspuns (pentru n1445):

Multi, foarte multi!

12 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

XP-ul e mort. Alatura-te si tu muritorilor de rind si treci la 7 macar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Pidgin.In orice caz noul messenger daca il dai in bara si cineva iti scrie, nu te anunta.Nu poti da buzz si din cate am inteles nu poti trimite fisiere, poze, etc. Si arata si cam...nasol.

http://imgur.com/DlwGsuY

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Te anunta! Ai optiune de "enable notification"! Poti sa trimiti poze cu drag & drop, poti da "unsend", o optiune misto, deci nu mai vorbiti aiurea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Am notificarile activate si nu ma anunta.Deci e ceva in neregula la el.Sau poate doar la mine.In orice caz buzz nu poti da ca la celalalt messenger.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Buzz nu, da notificarile merg, apare jos in dreapta in colt, o mica fereastra! Trebuie si cel cu care vorbesti sa foloseasca noua versiune, daca foloseste versiunea veche nu apar!

| Arthiom a răspuns:

Windows XP este ca si mort in zilele astea, si tot asa va fi. Pentru el nu mai exista nici un fel de suport pentru actualizari/softuri noi. Treci pe win7 /8/10 (care iti merge pe pc) si apoi o sa il poti actualiza, altfel nu ai ce face, indiferent de cate programe miracol gasesti tu pe internet.

| CezaraEM explică:

Pai asa am instalat pc-ul cu Windows XP! Si nu am chef sa reiau totul de la inceput, dureaza multe ore sa reinstalez totul!
Oricum, am inteles, multumesc pentru raspunsuri tuturor!

| CezaraEM explică:

Hey...vorba lui Hateu, cine mai foloseste Yahoo Messenger in ziua de azi? Toti sunt pe WhatsApp, Chat-ul de la Facebook etc