| OuttaControL a întrebat:

Buna sa fiu mai pe scurt

1. As vrea sa-mi spuneti un cooler acceptabil pentru un procesor amd dual athlon core 5600 2. 7ghz am2

2. As mai vrea de asemenea sa-mi spunetii unde mai pot gasi cooler de ala de dimensiune mai mica ca cel normal pentru ca am o problema cu mini-procesorul ala mic integrat pe placa de baza (ma scuzati nu stiu sigur cum ii se spune ).

Astept raspunsuri, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Gabbriell a răspuns:

Pentru procesor socket am2
http://www.pcgarage.ro/coolere/filtre/compatibilitate-socket-amd-am2-da/

2 răspunsuri:
| Paharcuapa1990 a răspuns:

Http://bit.ly/XMFhSW uite aici, este compatibil si cu procesorul tau

| OuttaControL explică:

Si un cooler de dimensiune mai mica?