| Andreea19Alina a întrebat:

Am descarcat SopCast insa, nu functioneaza. Intru pe inetrent explorer(asa cum cer ei) si, totusi, orice documentar as selecta, nu se vede absolut nimic, doar se aude. Care ar putea fi problema?

4 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Nu merge daca ai chrome si intri pe explorer, trebuie sa instalezi browser-ul, si uite aici este bun. http://mywebtv.info/

| Andreea19Alina explică (pentru raresandrey):

Multumesc, insa, in link-ul dat de tine, din cate am observat, nu exista programul pe care doresc sa il vizualizez( Investigation Discovery)...

| Andreea19Alina explică (pentru raresandrey):

Asa am incercat si eu, dupa cum am mai spus, nu functioneaza. Multumesc oricum pentru ca ai incercat.