| Adrian6121995 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare, cum fac mai multe like-uri de la prieteni pe facebook? am auzit la multa lume ei fac niste setari...ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si mai este o chestie likeurile se si cumpara pentru ca sunt un produs brevetat de facebook si ca orice produs si acesta se vinde.In schimb nu stiu la ce te-ar ajuta niste likeuri in plus.

| MrHipHoper a răspuns:

Nu e nici o setare ca sa faci mai multe like-uri...este un fel de hack si daca il folosesti ca sa ai cateva mii de like-uri la o poza, ai toate sansele sa iti iei ban. Sper ca ti-am fpst de ajutorwinking

| Zaygon a răspuns:

Trebuie sa fi extrem de frustrat si rupt in fund ca sa faci asa ceva. Cersetorii de likeuri si cei care apeleaza la de astea sunt printre cele mai josnice fiinte. Peace!winking

| T0ZY a răspuns:

Este o metoda, cu anumite soft-uri creezi niste boti...5.10...200.000 pe care ii poti folosi pentru ce vrei tu.