| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,
Am primit o cerere de id la messenger ( sau cum s-o chema ) de la cineva, nu-l cunosc... si n-am fost atenta la adresa respectivului... i-am dat din prima Decline. Intrebare: se mai poate vedea undeva adresa caruia mi-a cerut acceptarea id-ului?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU! Dar ce rost mai are daca nu il cunosti? Bine ai facut! Daca luai un booters ce faceai? Iti strica-i tot in messenger si windows. Scapa-i cu o devirusare buna si alt ID.

1 răspuns:
| daniel_8163 a răspuns:

Nu,nu ai sa mai gasesti id.