| kRedhead a întrebat:

Am si eu o problema cu wifi-ul meu. De vreo cateva zile telefonul meu. Se conecteaza la wifi, dar atunci cand vreau sa folosesc o aplicatie ce necesita internet nu imi merge, imi spune ca nu am conexiune si sa reincerc. Vreau sa mentionez ca router-ul meu pentru wifi este TP-LINK si nu are buton de inchidere/deschidere. Ca sa il inchid trebuie sa il scot din priza. Deci metoda cu scoate-l din priza nu a functionat, pentru ca am facut-o de foarte multe ori inutil. In plus, sai la vechiul meu telefon facea exact la fel wifi-ul. Ce pot face? Este urgent, si multumesc oricarei persoane care isi face timp sa ma ajute. happy

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Refă setările routerului tău de la 0. AI CD de instalare și reinstalează de la 0.

| alexalex27 a răspuns:

Probabil nu ai internet sau cablul de internet care se conecteaza la ruter e defect

| bogdanxbogdanxgangzarap a răspuns:

Sau ex buton de oprire a dispozitivelor periferice. Pt a le opri accesul si lagul la internet sau din setarile acestuia