| Criss_1252 a întrebat:

Am si eu o problema, mi se misca foarte greu browser-ul!
Prima data aveam Mozila si Chrome, pe Mozila stateam de obicei. pe Facebook, YouTube, etc etc. iar acesta se misca foarte foarte greu in timp ce Chrome cand intram pe el se misca bine.
Acum am inceput sa umblu pe Chrome si am sters mozila, iar acum se misca Chrome la fel cum se misca Mozila, adica infernal de greu...
Ce sa fac?
Calculatorul in sine se misca bine, insa cand intru pe Browser se misca extrem de greu
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Eu folosesc "Browser Cleaner":
http://www.cnet.ro/2011/04/25/browser-cleaner/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie curatat browserul. Descarci ccleaner, il instalezi(ai optiunea sa setezi in limba romana) dai click pe „ruleaza cleaner " dai ok si dupa ce scaneaza il inchizi de la x.

| g00dmorning a răspuns:

Sterge istori datele de navigare, cache-ul, cookies etc

| luga a răspuns:

Eu as zice sa iti upgradezi fiecare browser, si daca nici asa nu merge, instaleaza-le din nou.