| AndySe19 a întrebat:

Buna seara, am si eu o tableta wolder mitab line si dintr o data s a stins.pur si simplu ..acum daca o bag in priza se aprinde adica scrie emblema wolder si dupa imi intra direct in bios... ma duc sa i dau un reset factory dar nu ma lasa, scrie cv de genu excluded_recoveri fp=0x0 ..si daca scot cablu de alimentare isi da restart si tot la bios ajunge, practic nu trece de bios crying ce sa fac?

1 răspuns:
| Popa_Razvan_1995 a răspuns:

Problema de softwer si-a uitat soft-ul trebuie sa o resoftezi.