| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am si eu un domeniu de vanzare si as vrea sa intreb si eu cam cat as putea sa iau pe el? Domeniul este WWEToday.com

Răspuns Câştigător
| cllauddiuu a răspuns:

Pentru o persoana normala, ar valora 50-100 lei. Pune-l la licitatie pe site-uri de vanzari domenii, gen: www.sedo.com
Iti poti pune un pret fix si sa vezi daca ai vreo oferta sau direct licitatie.
La licitatie poti sa scoti cateva sute de dolari

2 răspunsuri:
| cllauddiuu a răspuns:

Am vazut ca site-ul este offline. Poti avea mai mult succes afisand pe pagina o imagine sau un text cu mesajul FOR SALE/DE VANZARE si numarul tau de telefon

| ibramelvis91 a răspuns:

De aseara e adevarat l-am pus la sedo si am pus DNS-urile lor