| Elennaa2017 a întrebat:

Buna seara, as avea nevoie de puțin ajutor, unde as putea sa intru pentru a schimba setările la iPhone pentru poze adică sa nu apăra pozele vechi primele nu știu cum sa m-a fac mai înțeleasă dar sa apăra învers pozele cele mai recente primele...

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Dar asa apar la iphone pozele recente is cum deschizi photos.Adica ai acolo vreo 2-3 chestii -camera roll, people, places deleted si se mai fac selies bla bla.DE obicei lasi camera roll fisieru ala deschis si asa iti arata acolo ultimile poze facute.Si apesi home buton si te scoate de acolo.Cnd intri la photos iar te duce direct acolo si vezi ultimile poze direct, deci cele recente primele.Sau tu vrei sa vezi cele recente in capul fisierului sa zic asa? Asta e aiurea ca daca vrei sa vezi ultimile poze facute trebuie sa dai in jos pagina pana la capat, deci nu vad sensu. Iara acolo la camera roll lasi pe albums.Sau cel mai simplu poti face fisiere tu noi sa le dai nume si sa pui poze pe categorii.Dar la camera rol la albume iti arata ultimele poe facute cum deschizi.