| florin1979 a întrebat:

bitdefender este un antivirus bun? vreau pareri pro si contra, iar cine il are as dori sa imi dea si mie un link al manualului de utilizare al versiunii 2011 in limba romana!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ial, macar sa sustii it-ul romanesc(bit este creeat de romani).

Apache
| Apache a răspuns:

Nu prea. daca este sa o iei estetic este un antivirus cu o intefata buna si simpla.dar in ceea ce priveste performantele,este sub kasperksy,eset, avg, avira ...etc! *cel putin asa consider eu *
. oricum. daca nu intri pe cine stie ce siteuri, si te limitezi la siteuri cunoscute ...este un antivirus mai mult decat bun