| Master1ro a întrebat:

Cum se numeste aplicatia aceasta din imaginea urmatoare:
http://www.csb.com/......150dpi.jpg
Dati-mi si un link de download, multumesc!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Asta este de fapt o interfață a unei baze de date, nu aplicație.De regulă astfel de softuri se folosesc în adnimistrația financiară, sistemele de șanătate bublice, etc, ce lucrează cu baze de date on line și sheruite în sistem.Succes

| SilverF8ith a răspuns:

Lupudepenet are oarecum dreptate. adica este un software prin care utilizatorul poate adauga sterge modifica etc informati automat cand vorbesti despre o aplicatie vorbesti si despre posibilitatea de stocare a informatiilor...
Si dupa cum observ poate fi vorba de oricare din softul companiei respective pentru oricare dintre clienti deci e foarte greu de spus.

[
CSB-System leagă know-how de branşă fundamentat şi tehnologie software de ultimă oră cu soluţia IT business pentru ramurile:

Alimentaţie
Chimie
Farmaceutică
Comerţ
]